اخبار

[فروش لوازم شکار،تیراندا

درود،

از وردپرس ۵.۲ ویژگی‌های درونی برای تشخیص اینکه چه موقع یک افزونه یا پوسته در سایت شما دچار خطای مهلک شد، و با این ایمیل خودکار به شما اطلاع دهد، وجود دارد.

در این مورد، وردپرس خطایی با یکی از افزونه‌های شما گرفت، WooCommerce.

اول، سایت خود (https://5tir.ir/) را ببینید و برای هر خطای قابل رویتی بررسی نمایید.
سپس، برگه‌ای که خطا در ان رخ داد را ببینید (https://5tir.ir/wp-admin/edit.php?s=&post_status=trash&post_type=shop_order&_wpnonce=9eedbef74c&_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2Fedit.php%3Fpost_status%3Dtrash%26post_type%3Dshop_order&action=mark_on-hold&m=0&pwp_m=0&_customer_user=&mfa=0&paged=1&post%5B%5D=15260&action2=mark_on-hold) و برای هر خطای قابل رویتی بررسی نمایید.

لطفا برای کمک بیشتر درخصوص بررسی این مشکل با میزبان خود تماس بگیرید.

اگر سایت شما با مشکل نمایش داده می‌شود و شما نمی‌توانید بصورت معمول به پیشخوان دسترسی داشته باشید، هم‌اکنون وردپرس دارای یک “حالت ترمیم” ویژه است. این به شما اجازه می‌دهد با خیال راحت وارد پیشخوان خود شوید و بررسی بیشتری نمایید.

https://5tir.ir/wp-login.php?action=enter_recovery_mode&rm_token=X2w0JZcLIspXZD4rQ8c2gB&rm_key=sJPchrLV3g7TvrmiwROSpf

برای امن نگه‌داشتن سایتتان، این پیوند در 1 روز منقضی می‌شود. بابت آن نگران نباشید، اگرچه: اگر بعد از انقضای آن دوباره خطایی اتفاق بیوفتد یک پیوند جدید به شما ایمیل خواهد شد.

وقتی دنبال کمک برای این مشکل هستید، شاید از شما برخی از اطلاعات زیر پرسیده شود:
نگارش وردپرس 6.1.1
پوسته فعال: Woodmart Child (نگارش 1.0.0)
افزونه فعلی: WooCommerce (نگارش 7.4.1)
PHP نگارش 7.4.33

جزئیات خطا
===================
یک خطا از نوع E_ERROR در خط 477 از پرونده /home/tirir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/admin/list-tables/class-wc-admin-list-table-orders.php رخ داد. پیام خطا: Uncaught Error: Call to a member function update_status() on bool in /home/tirir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/admin/list-tables/class-wc-admin-list-table-orders.php:477
Stack trace:
#0 /home/tirir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): WC_Admin_List_Table_Orders->handle_bulk_actions(‘/wp-admin/edit….’, ‘mark_on-hold’, Array)
#1 /home/tirir/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters(‘/wp-admin/edit….’, Array)
#2 /home/tirir/public_html/wp-admin/edit.php(222): apply_filters(‘handle_bulk_act…’, ‘/wp-admin/edit….’, ‘mark_on-hold’, Array)
#3 {main}
thrown