• 5تیر ، تفنگ شکاری ، تفنگ بادی ، نیازمندیهای تیراندازی

 • قوانین و مقررات - نیازمندیهای تیراندازی ، شکار و طبیعت گردی با 5 تیر نیازمندیهای تیراندازی ، شکار و طبیعت گردی با 5 تیر

  قوانین و مقررات

  قوانین و مقررات

  آگهی های ۵ تیر

  قوانین و مقررات “۵ تیر ” از اینکه با رعایت دقیق قوانین سایت، ما را در جهت ارائه خدمات بهتر یاری می نمایید. سپاسگزاریم.

  لطفا قبل از ثبت نام قوانین و مقرارت سایت را به دقت بخوانید . ثبت نام کاربران به منزله قبول کلیه شرایط زیر می باشد .

  . ۵tir.ir مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید و درحال کسب نماد اعتماد وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد. لطفا در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف موضوع را از طریق ایمیل info@5tir.ir منعکس نمایید.

  ورود و استفاده شما کاربر گرامی از سایت ” ۵تیر ” به منزله قبول بدون شرط تمام قوانین سایت بوده و در غیر این صورت استفاده از امکانات سایت ” ۵تیر ” مجاز نمی باشد.

  علیرغم تلاش ” ۵تیر ” در بررسی اطلاعات آگهی، صحت و سقم آگهی های ثبت شده در سایت به هیچ وجه مورد تایید و تصدیق ” ۵تیر ” نیست و هیچ گونه تعهد و مسوولیتی در قبال مطالب مندرج در آگهی ها اعم از حقیقی و حقوقی و لینک سایت های معرفی شده در آگهی کاربران برعهده نمی گیرد لذا مسوولیت کامل اگهی بر عهده ی آگهی دهنده می باشد.

  مسوولیت استفاده و بهره برداری شما کاربر گرامی از سایت ” ۵تیر ” به طور کامل بر عهده ی خود شماست و ” ۵تیر ” هیچ گونه تعهد و مسوولیتی در قبال استفاده نادرست و هر گونه ضرر و زیان و خسارت نخواهد داشت. تمام مطالب ارسالی شما به ۵tir.ir مانند اگهی ، پیام و نظرات غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقی خواهد شد و ” ۵تیر ” در به کار بردن آن به هر منظور صاحب اختیار می باشد.

  ” ۵تیر ” اختیار حذف کلیه اطلاعات ثبت شده و آگهی های مندرج و حق عضویت و اکانت تمامی کاربران بدون محدودیت در هر زمان را دارد روبه نو همچنین حق استفاده از کلیه اطلاعات کاربران از جمله ایمیل و موبایل را دارد . ” ۵تیر ” حق تغییر و اضافه نمودن قوانین سایت را در هر زمان بدون محدودیت خواهد داشت و تمامی کاربران ملزم به رعایت قوانین اصلاح شده خواهند بود. در صورت عدم تایید آگهی و درج دوباره همان آگهی از سوی کاربر نام کاربری ، کلیه آگهی های کاربر حذف می گردد.

  دسترسی و استفاده شما از سایت ” ۵تیر ” مشروط به رعایت شرایط و قوانین مورد اشاره در زیر می‌باشد و هر آگهی که شامل موضوعات خلاف قوانین جرایم رایانه ای باشد، پذیرفته نخواهد شد و مسولیت آن متوجه شخص آگهی دهنده میباشد.

  • کلیه آگهی های ۵ تیر می بایست در زمینه ورزش و تجهیزات ورزش تیراندازی و شکار باشد در غیر اینصورت تایید نخواهد شد

  • هر گونه دریافت وجه قبل از ارایه کالا ممنوع می باشد . در صورت مشاهده بدون تذکر قبلی حساب کاربری بسته خواهد شد و در صورت لزوم به مراجع قضایی معرفی خواهد شد . • استفاده از الفاظ رکیک و توهین آمیز در بخش نظرات و کامنتها باعث بسته شدن حساب کاربری بدون اخطار قبلی خواهد شد .

  • هر گونه آدرس وب سایت فیلتر شکن,نرم افزار و یا VPN عبور از فیلترینگ رسمی وزارت ارتباطات و فن آوری ایران

  • هر نوع مسابقه و یا قرعه کشی (با جایزه و یا بدون جایزه)

  • فروش مکمل های ورزشی ممنوع است • فیلم وی اچ اس- دی وی دی – با ذکر عناوینی مانند فیلمهای روز جهان بدون سانسور نسخه کامل • هر نوع آگهی مرتبط با لیزینگ (به جز نمایندگی های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز)

  • آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود

  • آگهی نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیتها، لهجه ها و گویشهای مختلف شود.

  • استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.

  • هر نوع آگهی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی (مانند انتخابات، انجمن‌ها، عزاداری…) که جنبه تجاری نداشته باشد

  انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر

  همراهان گرامی

  از آگهی کردن فشنگ و تفنگ شکاری غیر مجاز و شبه سلاح معذوریم

  مشاهده قوانین